Gold partner
11
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3130
Останній візит на сайт
сьогодні
Активный брокер

Портфоліо реалізованих об’єктів (140)

  • здано
    9 000 грн/міс

    Володимира Сікевича вул., 16

    1 кімната
    27 / 15 / 7 м²
    поверх 5 з 9
    1975 рік побудови
    сьогодні
    Пропоную 1к квартиру по вул.Сікевича(Молодогвардійська)5/9-поверхового будинку 27/15/7 Необхідні меблі,диван.Пральна машина-автомат,холодильник,бойлер.Балкон.Розвинена інфраструктура.Довгостроково.Агенція
  • здано
    15 000 грн/міс

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 94

    2 кімнати
    56 / 30 / 12 м²
    поверх 10 з 16
    1 тиж. тому
    Пропоную 2к квартиру по вулиці В.Васильківська 94 10/16-поверхового цегляного будинку 56/30/12 Метро Олімпійська 5 хвилин пішки.Паркет,кахель.Комнати окремі.Одна кімната без меблів,у другій кімнаті ліжко,шафи,диван.Балкон засклений.Гарнітурна кухня,холодильник.Можливо під офіс.Довгостроково.Агентство
  • продано
    8 000 $
    127 $/м²

    Польова, 18

    Відеотур
    63 / 32 / 10 м²
    1 поверх
    15 сот
    3 кімнати
    1 тиж. тому
    Житомирська область Брусилівський район станція Скочище.Гарний будинок.Опалення-газовий котел,піч.Залишаються всі меблі.Є погреб,літня кухня,сараї.Туалет на вулиці.Поруч електричка та маршрутка в Київ.Доглянута ділянка.Є фруктові дерева,квіти.Телефонуйте!
  • здано
    15 000 грн/міс

    Пономарьова вул., 26 к1

    1 кімната
    49 / 20 / 13 м²
    поверх 9 з 18
    2011 рік побудови
    1 тиж. тому
    Чудова,простора квартира на вул.Пономарьова.Сучасні меблі,вся побутова техніка.Є лічильники на опалення,воду,світло.Домофон.Довгостроково.Розвинена інфраструктура.Довгостроково.Агенція
  • продано
    14 900 $
    784 $/м²

    Олександра Кониського вул., 28А-30А

    паркомісце
    19 м²
    2 міс. тому
    Пропоную підземний паркінг у новобудові.19 кв.м висота 3.91 Документи готові.Телефонуйте.
  • здано
    15 000 грн/міс

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 94

    2 кімнати
    56 / 30 / 12 м²
    поверх 10 з 16
    11 міс. тому
  • здано
    14 000 грн/міс

    Червоної Калини просп. (Володимира Маяковського), 5

    3 кімнати
    70 / 42 / 8 м²
    поверх 7 з 16
    3 тиж. тому
    Пропоную 3к квартиру по вулиці Червона Калина.Необхідні меблі,побутова техніка.Вільна.Довгостроково.Агенція.
  • здано
    20 000 грн/міс

    Михайла Котельникова вул., 1

    2 кімнати
    80 / 40 / 12 м²
    поверх 13 з 19
    1 р. тому
    Без комісії!Метро Святошин 5 хвилин пішки!!! Вулиця Котельникова 1 13/19-поверхового термодома.90/40/12 Кімнати роздільні,два санвузла:ванна та душова кабіна.Сучасні меблі,вся побутова техніка.Балкон.Гардеробна.Паркінг,парковка для авто.Консьєрж.Три ліфти.Лічильники на опалення,воду,світло.Поруч метро,фітнес клуб,супермаркетНовус,АТБ,Сільпо.Гарний парк.Довгостроково.
  • здано
    10 000 грн/міс

    Жмеринська вул., 10

    1 кімната
    35 / 17 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    1 р. 1 міс. тому
    Пропоную 1к квартиру по вул.Жмеринська 16 9/9-поверхового будинку 35/17/8 Склопакети,кахель.Пральна машинка-автомат,холодильник,кондиционер,холодильник,мікрохвильовка.Балкон засклений.Довгостроково.Комісія з орендаря 50%
  • здано
    18 000 грн/міс

    Михайла Котельникова вул., 13

    3 кімнати
    70 / 43 / 12 м²
    поверх 12 з 13
    1 р. 1 міс. тому
    Пропоную 3к квартиру у Святошинському районі вул.М.Котельникова 12/18-поверхового будинку 70/43/12 Кухня-студія та 2 окремих кімнати.Склопакети,кахель,ламінад,паркет.Сучасні меблі,пральна машина-автомат,холодильник,бойлер,кондиціонер.Балкон,лоджія.Довгостроково.Поруч метро Святошин 10 хвилин пішки,парк,супермаркет,аптека,фітнесклуб.
  • здано
    18 000 грн/міс

    Берестейський просп. (Перемоги), 91

    3 кімнати
    72 / 45 / 12 м²
    поверх 12 з 16
    1 р. 1 міс. тому
    Метро Святошин,розвинена інфраструктура.Котельникова 13 вулиця 12/16-поверхового цегляного будинку.Сучасний ремонт.Необхідні меблі.Кухня-студія та дві окремі кімнати.Пральна машина-автомат,холодильник,мікрохвильовка,бойлер,кондиціонер.Лоджія та балкон засклені,обшиті. Поруч парк,школа,дитячий садок.АТБ,Сільпо,Новус,фітнес клуб,лікарня Добробут.Чудовий парк.Довгостроково
  • продано
    38 500 $
    819 $/м²

    Братиславська вул., 34

    2 кімнати
    47 / 30 / 7 м²
    поверх 8 з 9
    1 р. 2 міс. тому
    Продається затишна двохкімнатна квартира за адресою Братиславська , на 8-му поверсі з 9ти. Загальна площа — 47 м², житлова — 30 м². Квартира в жилому стані.Дуже тепла.Газ!Балкон засклений,обшит деревом.У середині цегляного будиночку.Вікна у двір.Чиста продажа.Вільна.Метро Чернігівська 7 хвилин на транспорті.Поруч ринок Юність,лікарня,супермаркет.Агентство Комісія 5 %Посередникам не турбувати!
  • здано
    11 000 грн/міс

    Ясногірська вул., 16

    2 кімнати
    57 / 42 / 4 м²
    поверх 1 з 7
    1 р. 2 міс. тому
    Пропоную 2к квартиру біля метро Дорогожичи та Сирецька вул.Ясногірська 1/7-поверх.будинку.57/42/4 Новобудова,окремий вхід. Склопакети,ремонт.Бойлер,душова кабіна.Мини кухня.Опалення електричне(обігрівачі)Без меблів!Агентство.Комісія 50%
  • здано
    18 000 грн/міс

    Урлівська вул., 34

    2 кімнати
    73 / 40 / 12 м²
    поверх 23 з 25
    1 р. 2 міс. тому
    Гарна,затишна 2-х кімнатна квартира в Дарницькому районі на Урлівській 34. Загальна площа - 73 м2, кухня - 12 м2. Поверх - 23/25. Сучасний ремонт, просторий засклений балкон, кондиціонер. Зручності в квартирі: холодильник, пральна машина, 2 санвузла:ванна,душова кабіна,бойлер.Електрична плита, духовка. Будинок зданий в експлуатацію в 2010 році. Спецпроект. У будинку підключений генератор на насоси для подачі води. У процесі встановлення генератору на ліфт.Лічильники на опалення,воду,світло.Інтернет оптоволокно-24/7.На території біля будинку є місця для паркування. Поряд з будинком школи, садочки, озеро,спортивні майданчики, дитячі майданчики, торгові центри, магазини, ресторани. 5 хвилин тра...
  • здано
    14 000 грн/міс