Gold partner
11
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3130
Останній візит на сайт
вчора
Активный брокер

Продаж будинків (4)

  • 110 000 $
    482 $/м²

    Садова

    228 / 60 / 10 м²
    2 поверхи
    11 сот
    4 кімнати
    вчора
    Пропонується до продажу просторий будинок площею 228 м², розташований у передмісті Києва (20–30 хв до центру столиці). Ідеальне місце для комфортного життя в тиші, недалеко від міської інфраструктури.Поруч супермаркет Фора,Мегамаркет.Розважальний комплекс "Едем"з басейном.Дитячий садочок у кінці вулиці,школа,маршрутка до Києва.Доглянута ділянка 0,11 Га.Багато фруктових дерев,квітів.Є сауна,сарайчик,льох.Цікаве планування:2 поверхи,4 кімнати,санвузол,кухня,великий підвал.Продається вперше!Гарні сусіди.Відкриття Мегамаркету на новий рік.Поруч комплекс"Едем"з басейном(через дорогу)Документи готові до продажу.Є відеоогляд.Агенція.Комісія 3% платить покупець.
    Рієлтор
  • 320 000 $
    1 391 $/м²

    Лаврова

    230 / 122 / 21 м²
    2 поверхи
    10 сот
    6 кімнат і більше
    сьогодні
    Пропоную цікавий варіант для життя у Голосієвському районі м.Києва у селищі Віта-Литовська(Чапаєвка) Цегляний будинок 230кв.м.Два поверхи.На першому поверсі:тамбур,хол,вітальня,кухня,житлова кімната,санвузол,підсобне приміщення.На другому поверсі:коридор,чотири житлові кімнати,санвузол та підсобне приміщення.Ще є підвал,в якому чотири підсобні приміщення.Газове опалення.Камін на дровах.Фальцована покрівля.Електрика 3 фази.Лічильник світла день/ніч.Будинок утеплений.Є стабілізатор напруги.Клінкерний паркан.У будинку тепла підлога.Сучасна плитка,склопакети,дерев'яна підлога.На вулиці є літній санвузол.Доглянута ділянка.Багато фруктових дерев:груші,яблуні,абрикоси,персик,черешня,вишня.Кущі смор...
    Рієлтор
  • 150 000 $
    1 079 $/м²

    Деснянська, 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    139 / 54 / 22 м²
    2 поверхи
    12 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Київська обл., Вишгородський р-н., с. Воропаїв, котеджне містечко Авіатор 2 поверховий будинок побудований у 2013 році площею 139 кв.м, 12 соток закрита територія з охороною дизайнерські меблі перший поверх:кухня-вітальня,тамбур,хол,санвузол,кімната другий поверх:кімната,гардеробна,санвузол,кімната,комора Свердловина 85 м,енергопостачання 2 фази,лічильник день/н...
    Рієлтор
  • 5 500 $
    93 $/м²

    Польова

    БЕЗ КОМІСІЇ
    59 / 45 / 4 м²
    1 поверх
    15 сот
    3 кімнати
    1970 рік побудови
    сьогодні
    Житомирська область.Брусилівський район.Станція Скочище.Будинок обкладений цеглою.Три кімнати,кухня,коридор.Газ.Новий сарай.Огорожа.Ділянка квадратна.Документи на дім та на длянку.Поруч електричка,маршрутка у Київ.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.